| BiancaD19 a întrebat:

.Am o problema de aseara cu Facebook-ul si Messenger-ul.Cand vreau sa ma loghez pe Facebook introduc e-mail-ul si parola si dupa aceea imi da eroare, iar la Messenger imi da Troubleshooter...Are cineva vreo idee despre ce e vorba?batting eyelashes
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ketamina96 a răspuns:

Reinstall windows. E posibil sa ai un virus care blocheaza accesul! http://adf.ly/EDC5W

| BiancaD19 explică (pentru ketamina96):

Windows-ul e instalat recent.happy De pe laptop nu merge si acum am pus calculatorul...si merge doar messenger-ul. happy

1 răspuns: