| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna am si eu o problema deci sa va spun de ceva timp cam de doua zile cand intru pe diferite site-uri de socializare sau jocuri nu vad anumite poze pe care inainte le vedeam ma refer si la pozele la prietenii mei nu le vad pe toate imi arata in locul ei un patrat rupt in locul pozei credeti ca e de vina broweser-ul eu folosesc si mozilla si google crome si pe amundoua s e vad exact nu stiu ce sa fac?

1 răspuns:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Inseamna ca a picat plugin-ul. SAu poate ca nu ai. Instaleaza adobewave shockplayer si Adobe.
Incearca sa dai refresh din cand in cand la pagina. pa