| YourAngelღ a întrebat:

Hei TPU, mereu cand intru pe facebook sau youtube sau jocuri, mereu imi apare sus sa activez un plugin dar mereu activez si in fiecare zi imi arata la fel sad
Si pe google chrome nu imi apare asa doar la mozilla si imi arata asa si la jocurile de pe facebook.(tot la mozilla)
Dau funda.
Astept un raspuns cat mai curand.

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Pai poate trebuie sa reactualizezi varianta de Adobe.

6 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Eu zic sa-ti reinstalezi windows-ul.

| YourAngelღ explică (pentru vali1985):

Mai am o problema. Nu stiu daca ma poti ajuta happy
Tastatura mea e data in engleza dar mereu cand scriu l, se trimite singur, adica nu ma lasa sa scriu o propozitie cu l, parca apasa cineva enter.
Si dupa litera o si face plus adica asa: o+.

| vali1985 a răspuns (pentru YourAngelღ):

Cred ca cel mai bine iti cumperi alta tastatura.
Costa in jur de 20-40 de lei.

| YourAngelღ explică (pentru vali1985):

Ms happy

| vali1985 a răspuns (pentru YourAngelღ):

Cu placere.

| vali1985 a răspuns:

Uite aici Adobe http://get2.adobe.com/flashplayer/,daca nu functioneaza reinstalezi windows-ul.