| Robert252525 a întrebat:

am windows 7 home si am sters internet explorer deoarece nu mai puteam viziona clipuri pe youtube si am crezut ca reinstaland-ul va merge dar cand vreau sa-l instalez zice ca o versiune mai noua este deja instalata... dar internet explorer este sters...ma poate ajuta cineva? multumesc

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza explorerul din control panel -add or remove programs si gata

| Robert252525 explică (pentru anonim_4396):

Nu-mi apere acolo.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Robert252525):

Inseamna ca il dezinstalezi din start - all programs!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Robert252525):

Sau daca nici acolo ii stergi folderul din windows - program files, altfel...

| Robert252525 explică (pentru anonim_4396):

Am reusit pana la urma...mersi!

| aNOnim876887686786 a răspuns:

Pai nu l`ai dezinstalat, tu doar l`ai sters.dezinstaleaza`l!