| loveyouschatz a întrebat:

as vrea sa imi iau un laptop. ce modele imi recomandati sau voi ce laptopuri aveti si de cat timp? de ce sunteti multumiti de el? multumesc

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut roxi
Daca ai deja banii lasa'mi un mesaj cu bugetul si'ti pot cauta cateva variante.
Daca nu, caut cand ai banii, stocurile se schimba si sa nu caut ca prostu' de doua ori. happy
Bafta

5 răspunsuri:
| ZuettH a răspuns:

Paii eu am de la Apple si sunt foarte multumita de el darr depinde si de bugetul care il ai happy

| D3X73R a răspuns:

Iti recomand Asus si HP, dar si DELL sunt destul de bune!

| LovelyKitty2 a răspuns:

Eu am Asus nu il am de foarte mult timp dar e foarte bun e in jur de 20 de milioane dar merita happy

| DanutzDanutz a răspuns:

Pai eu am avut tohisba dar e bine sa-ti iei Asus sau HP dar Asus e scump si HP la fel eu zic tosiba il gasesti la mana a doua cu 9 milioane si HP la mana a doua cu 13 milioane si Asus la mana a doua cu 16 milioane deci e bine e sa-ti iei Toshiba! e ieftin si bun

| Bixu a răspuns:

Eu iti recomand Asus.Este foarte bun, pentru ca are tatal meu si este foarte multumit de el.Are placa video foarte mare si buna, si niciodata nu am auzit de la el ca se inteapa sau ca nu ii merge, etc.Si eu vreau sa imi iau de ala.Crede`ma este foarte bun.