| Smile2530 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine cu o problema...incerc pe facebook sa imi instalez video calling, dar nu merge...salvez fisierul dupa il deschid apoi dau Run, iar dupa imi da o eroare "Unknown installer error" Ce ar trebui sa fac sa mearga? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Darky142 a răspuns:

Dai restart la calculator si dai f8 deschide calculatoru in safe mode
si alege cont administrator
intri start run si scrii cmd si scrii netuser administrator * si pui ce parola vrei tu

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salvează fișierul din nou FacebookVideoCallSetup_v1.2.205.0, după care dai click dreapta > Run as Administrator.
Dacă încă întâmpini probleme, te rog mai multe detalii despre software-ul ce îl rulezi și ce versiune (sistemul de operare și browser-ul - recomand Firefox sau și mai bine Google Chrome)

| Smile2530 explică (pentru anonim_4396):

Imi cere o parola la administrator si nu o stiu..si fara nu merge. browser-ul este Firefox

| Darky142 a răspuns (pentru Smile2530):

Este de pe un cont cu accese limite si nu po-ti instala FacebookVideoCall Ce windows ai?

| Smile2530 explică (pentru Darky142):

Windows xp