| Ciuffuuliiciii a întrebat:

Buna as vrea sa stiu cat mai multe despre " tehnician operator tehnic calcul"am inteles ca e ceva legat de calculatoare, dar pe ce materii se bazeaza? e cineva la acest profil?

2 răspunsuri:
| Ursu_Razvan_1994 a răspuns:

Mai ai materii referitoare la calitate...invezi despre sistemele de operare... ai multe module!happybft

| nellyy a răspuns:

Buna! Eu am terminat acest profil. Daca iti plac obiecte precum:desen tehnic, sisteme de calculatoare, materii prime si materiale, retele de calculatoare si gen electrica si mecanica, iti urez mult succes! daca nu, alege altceva.