| Ciuffuuliiciii a întrebat:

Buna happy.As vrea sa stiu cat mai multe despre " tehnician operator tehnic calcul"am inteles ca e ceva legat de calculatoare, dar pe ce materii se bazeaza? La ce dai tezebig grin? E cineva la acest profil?

Răspuns Câştigător
| AleX199506 a răspuns:

Eu sunt la acest profilhappy. Dai teza la romana si mate si fizica. E legat de calculatoare vei face diverse chesti despre calculatoare, baze de date, cum sa faci site-uri, sisteme de operare. Funda?

| Ciuffuuliiciii explică (pentru AleX199506):

Heii multumesc big grin... Daca vrei poti sa-mi lasi id`ul tau big grin. Vreu sa vorbim despre acest profil. adica mai multe informatii. Multumesc :*!

1 răspuns: