| bumtibumbi a întrebat:

Buna happy
Atunci cand vorbesc la telefon, persoana cu care vorbesc se aude, in ecou.
De la ce credeti ca ar putea fi si cum pot repara asta
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Grăurea a răspuns:

La telefonul meu, eu ma aud in ecou happy. De fapt, cred ca chestia asta cu ecoul se mai intampla din cand in cand la toate telefoanele. Important este ca e nesemnificativ si ca nu-i nimic de reparat la telefonul tau. E de la conexiune, retea, adica te-ai prins ce vreau sa zic, wirelessul intampina probleme cand circula prin aer si se mai aude si cu ecou. Nu e de la telefonul tau. Cu placere.

1 răspuns:
| ghiolbitza a răspuns:

Ori e explicatia de la Graurea, ori e valabila faza cu ascultarea telefonelor de catre serviciile de contra-informatii si anti-tero romane.