| ello a întrebat:

azi cred ca am comis-o. Dupa ore am traversat cu o colega printr-un loc nepermis si surpriza. politia era la 2-3 metri departare si filma. Acum... o sa ma trezesc cu o amenda? eu cred ca nu pentru ca nenea politia nu stie cine sunt si unde stau. Voi ce ziceti?

1 răspuns:
| adytzul89 a răspuns:

Calmeaza-te, cu siguranta nu vei primi amenda, poate filma pentru un anume, sa aiba materiale, exemple, si daca era sa primesti amenda venea direct la tine. happy deci poti sta linistita happy