| MonyMoniq a întrebat:

Buna,azi la scoala am intrat pe facebook la o prietena de pe telefon si nu imi apare sa ma deconectez si acum mi-a ramas facebook-ul aprins la ea in telefon, m-am deconectat de pe calculatorul meu dar la ea e tot conectat. Ea are Vodafone marfon 2 (asa mi-a zis), imi puteti spune de unde dau sa ma deconectez? Repede, va rog, dau funda!

Răspuns Câştigător
| camay14 a răspuns:

Trebuie sa fie pe undeva setari si la sfarsitul listei de setari trebuie sa fie deconectare big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge istoricul din telefon sau pc, nu am inteles de unde ai intrat.

| MonyMoniq explică (pentru anonim_4396):

Am intrat pe telefonul ei, Vodafone marfon 2 si nu gasesc,, deconectare„

| MonyMoniq explică (pentru anonim_4396):

De ce sa sterg istoricul?