| oricine a întrebat:

Buna!sad Buna.am un canin crescut in os, in gingie undeva.caninul a crescut de tot... eu inca am dintele de lapte si am fost pana acum la vreo 10,, specialisti" dar niciunul nu a vrut sa-mi rezolve problema[spunand ca este foarte complicat]... offff m-aU TRIMIS LA BUCURESTI, DAR SINCERA EU nu mai am incredere in doctori dar imi doresc sa scap de aceasta problema destul de mare[DEFAPT Acolo trebuie operatie!]! Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| oricine explică:

Nu imi este frica!
dar este logic ca doctorii din Bucuresti imi va lua mult mai multi bni, decat in Brasov, e logic, dar am vb cu un specialist de la Bucuresti, dar nici mcar el nu vrea sa se complice, offfff

| Kandy17 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu, dar imi este frica, si cum ai zis si tu...nu am incredere in doctori.Eu m-am obisnuit cu ideea ca e acolo laughing nu am ce sa fac...

| Kandy17 a răspuns:

@bubu fiecare are frica sa :d a mea e de doctori, spital etc laughing