| bbdotgirl a întrebat:

cat costa un cartus de Dunhill sau Kent la supermarketuri gen Auchan, Kaufland? Trebuie sa cumpar pentru cineva si nefiind fumatoare, nu prea ma pricep. Mersi happy

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Buna
kent e 12, 5x10=125 lei (1, 25 milioane)
dunhill un pic mai scump, maxim 1, 5x10.
Fii sigura ce fumeaza inainte sa cumperi, nimanui nu'i place sa schimbe tigarile.

| bbdotgirl explică (pentru CataC):

Salut, merci de raspunsuri happy Da, tin cont de preferinte, de-aia am si intrebat de cele 2 tipuri de tigari si nu oricare altele.

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Dunhill 13,5 x 10 = 135
Kent 12, 5 x 10 =120

| bbdotgirl explică:

Cad vine vorba de tigari, exista in general magazine sau locuri de unde le poti lua mai ieftin daca iei mai multe?

| CataC a răspuns (pentru bbdotgirl):

Hmmm. Nu prea, Selgros vindea intr'o vreme cam la 90% din pret, da'ti trebuie legitimatie plus drumul pana acolo, nu faci mare afacere.

| valuta23 a răspuns:

Kent in generel costa 12-13 leiwinking
dunhill 14-15lei big grin

| smileytobehappy a răspuns:

In jur de 13 leiwinking