| Edda23 a întrebat:

Cum sa sterg un program de tot din calculator? Nu il am in control panel.De unde as putea sa il sterg, pentru ca l-am instalat dar nu imi functioneaza si vreau sa il sterg.Ms va pup pe toti. O zi buna

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi asa: Start/All Programs/programul respectiv si uninstall (daca exista optiunea). Daca nu exista atunci clic dreapta pe programul respectiv si delete. Succes si numai bine!

4 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Vezi ca se gaseste gratuit.sau cu licenta.nu conteaza.revouninstaler.descarci programul pana la urma chiar si fara licenta si ii dai de cautare.cu siguranta iti va gasi smecheria aia de program care se ascunde.si poc ii dai in cap si un sut in fund data viitoare sa nu se mai ascundahappy

| tedi90 a răspuns:

Te duci unde ai programu in my computer, dai click p el apoi shift+delete, dupa aceea apesi pe yes.
succes!

| skillaT a răspuns:

Start>control panel>add or remove programs

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai lasa-ma ca sunteti varza intri in program files vezi unde e programul dai delete ce nu se sterge lasa-l asa si apoi dai restart la computer.si gata