| LauU a întrebat:

Buna big grin.Am si eu o intr. legata de vise, prietenul meu m-a visat ca am intrat intr-un magazin cu rochii de mireasa iar cand am iesit eram imbracata cu o rochie de mireasa si m-a intr dc sunt imbracata asa, iar eu i-am rasp "draga nu stii ca ma marit?". Aveti idee ce poate insemna?big grin
P. S. sper ca ati inteles ce am vrut sa spun.Multumesc anticipat(dau fundita):*

6 răspunsuri:
| alandala a răspuns:

Inseamna ca isi bate joc de tine.

| lovefan a răspuns:

Buna. Sunt de acord cu carmen. Si eu am vazut acest lucru la kanal d in aceasta seara. Se spune ca sunt doar lucruri care nu au un raspuns clar si real. Este inutil sa incerci sa le descifrezi. Nu iti face griji, nu se va intampla nimic. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai am vazut la stirile Kanal D ca nu este bine sa interpretezi visele happy.

| supergeniu a răspuns:

Nu inseamna nimic...visele sunt uneori cele mai crude fricii sau cele mai frumoase momente...

| mihaela94 a răspuns:

Din cate stiu eu daca visezi o nunta sau o rochie de mireasa inseamna moarte, dar si eu am visat ca eram mireasa si nu am patit nimic.

| LauU explică:

Ha ha alandala.foarte amuzant