| danasiatat a întrebat:

daca puteti sa ma ajutati as dori sa stiu si eu daca se mai gasesc cizme de vara corsetate si daca stie cineva de unde pot sa le cumpar..va pup

2 răspunsuri:
| ealextpu a răspuns:

Poti sa le cumperi de aici: http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara

| Emonelbhaa a răspuns:

happyDaca ai talent sau o bunica, poti so rogi sa-ti croseteze, tricoteze niste cizme de vara de care vrei tu.II specifici numarul la pantofi pe care-l porti, culoarea si chiar si materialul.Te v-a duce pana-n 5lei numai pentru talpa si material. Vorba aia:Ce-i facut in casa, e de calitatehappy.

Sau

Poti cauta o croitoreasa si ii arati o poza cum ai vrea tu sa arate cizmulita de vara.Si ii vei plati pentru crosetare +material+talpuirea.

Sau

Cauti Cizme crosetate/tricotate Buzau(sau localitatea unde esti tu)si te documentezi.Te va duce pana-n 70lei o pereche.
Tu alegi acum care este mai avantajos.
Te Tzuka, Emonelhappy