| eusefu a întrebat:

Buna de ce se incarca foarte greu browserul mozilla, toate paginile le deschide greu. thx

4 răspunsuri:
| mary123 a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu de ce, exact. Ma gandesc ca e un browser greoi, am avut si eu probleme cu el. Nu vreau sa fac reclama, sau ceva de genul, insa mie mi se pare ca Goolgle Chrome este cel mai bun. Ai putea sa-l incerci, merge mult mai repede, o spun din proprie experienta.

Sper ca te-am ajutat :*

| angelo200 a răspuns:

Am doa variante pentru tine
1 procesorul este pre mic (cunosc pe cineva care are aceeasi proble is el sia luat al procesor)
2 poate sa fie de la internet

| fluffee a răspuns:

Probabil ai o versiune mai veche... ceva solutii
Intri in Tools:
1: Da-ti upgrade la ultima versiune
2: Sterge-ti cookies si istoria browser-ului (bbrwoser history).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc un browser gasit aici http://www.panalu.net/......tp?/search care are si antivirus integrat, merita sa-l incerci