| IrxnIroxyI a întrebat:

Buna dimineata! Se pot scadea puncte pe TPU? Pana acum aveam 15 501 in ultimele 7 zile si acum am 12 203 im ultimele 7 zile. De ce se scad punctele?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din cauza unei defectiuni a programului nu se mai adauga punctele de cateva zile. S-a promis ca se va rezolva repede si atunci vei primi si punctele din aceste zile. Toti suntem in aceeasi situatie, sa avem rabdare. O zi buna!

| Bacemi a răspuns:

Uneori se scad puncte deoarece intrebari la care ai raspuns au fost sterse de pe site. Totusi 3000 de puncte e cam mult. Nu cred ca ai pierdut punctele. Pur si simplu nu s-a facut actualizarea.

Abh
| Abh a răspuns:

Ai punctajul, ATENTIE! pe ultimele 7 zile! Nu ai raspuns la intrebari asa de mult daca ti-a scazut punctajul.

| gabriela a răspuns:

Cand altii sunt mai activi decat tine. ei avanseaza tu pierzi puncte. Asta e, dar nu concurenta este scopul acestui site ci ajutorul dat celor care solicita, asa ca nu urmarii atat punctajul, fi satisfacuta de ajutorul dat, afisarea punctajului va reveni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu puteti raspunde fara puncte sau funde? De ce? daca vreti sa ajutati o puteti face si benevol! ( adolf )