| alecs14alecs96 a întrebat:

In aprilie, se desvasoara un proiect "Scoala vazuta altfel", in saptamana din inaintea vacantei de Paste, ( nu stiu daca in toata tara, nu m-am informat) in care vrem sa facem diferite activitati in liceu... Ati putea sa-mi recomandati ce activitati putem face in liceu, concursuri, proiecte si altele?

Va multumesc!

Sper ca am pus-o la categoria unde trebuie big grin!

Răspuns Câştigător
| AllysaDeea a răspuns:

Pai si pe noi ne intreaba acelasi lucru. uite am cateva idei de la diriga: studiu in aer liber ( facem poze la plante pasari si apoi le descriem si le punem intr-un catalog), concursuri cu intrebari unu la engleza franceza etc... toate obietele si apoi cei care castiga au poza lor pusa pe pereta si dedesubt :castigatorul concursului de... Nu prea mam exprimat eu bine dar sper ca ai inteles fundita?

5 răspunsuri:
| babe100 a răspuns:

Pai de exemplu puteti face o excursie in alt oras thinking La teatru, ceva gradina zoologica etc.

| anytzyka09 a răspuns:

De vizionat un film 3D,excursii, jocuri, concursuriiiwinking

| alecs14alecs96 explică (pentru anytzyka09):

Pai stiu si eu, dar pe mine ma intereseaza ce fel de concursuri ce fel de jocuri mai exact big grin

| anytzyka09 a răspuns (pentru alecs14alecs96):

Concurs de incondeiat oua, jocuri sportive, jocuri de logica sh noi vom face (2-6 aprilie) sh am ales mai multe chestii, acum nu stiu...depinde de tine... excursii thinking

| Marcu_Dany_1996 a răspuns:

Pai. de exp. puteti esti in excursi... vizite la muzeu etc...