| catalin41190 a întrebat:

Salut.acum ceva vreme adica vreun an, mi-am luat o pereche ce pantofi de piele.acestia ma strang putin pe laterale, si pana acum nu s-au lasat deloc.cum sa fac sa se mai lase putin nu mult.imi plac la nebunie.astept modalitati de rezolvare practice explicate. dau funda.multumesc

4 răspunsuri:
| DeliaMarius a răspuns:

Daca ai un ciocanel foarte mic, in asa fel incat sa incapa in pantof si sa ii ''bati'' putin in acele parti pe inauntrul lor pentru a se mai mari putin, asa cum vrei.

| gki1980 a răspuns:

Pune niste vata cu spirt in pantofi intr-o parte si cealalta si intre cele doua laturi fixeaza un bat, ceva care sa tina fixe bucatile imbibate de spirt happy

| laury4ever a răspuns:

Si eu iti recomand tot spirtul la mine a functionat...numai ca eu de disperata ce eram nu am folosit tamponas din vata ci am turnat cu sticla de spirt in papuclaughing si s-a uscat foarte repede si in felul asta mi-am putut purta frumosii mei pantofiori...bafta sper sa functioneze si la tine!

| Prӑjituricӑ a răspuns:

Incearca sa ii porti prin casa cu niste sosete groase! La mine a functionat laughing