| Radu_Luana_1992 a întrebat:

am si eu o nelamurire si m-am gandit sa va intreb crezand ca ma puteti ajuta, intamplator am gasit un site care spune ca se poate face bani de acasa se numeste `online salari solution` ce ma sfatuiti? va rog astept raspunsurile voastre....multumesc!

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste tot topicul ala ca sa vezi cum s-au pacalit niste prosti cu el: http://forum.softpedia.com/......-bullshit/

In principiu, de la un om care castiga binisor din munca la domiciliu: poti castiga cu adevarat bani (nu 3 centi pe zi) daca faci ceva ce stii dinainte. de exemplu: tu stii foarte bine sa traduci din spaniola in engleza, cauti pe siteurile de freelancer si vei gasi ceva de facut. Sau tu stii foarte bine sa lucrezi cu baze de date si myEsql, vei face bani de acasa din asta. dar daca nu stii sa faci nimic valoros pe piata muncii, atunci nu ai din ce sa castigi bani.

| GabrielaIoana a răspuns:

Toate,,ofertele" astea incredibile sunt o inselatorie.Nimeni nu ofera asa usor banii.Nu te lasa prins in astfel de capcane pentru ca de fiecare data e un interes ascuns.

| FlorinPx a răspuns:

Buna! Aceste site-uri sunt niste prostii, de ce ai prefera sa faci 3 centi pe zi decat sa imparti pliante si sa castigi si mai mult.Sau orice job depinde de varsta