| octav005 a întrebat:

Buna seara. stie cineva de ce nu m-ai merge aplicatia de inregistrare apeluri exemplu CALL recorder si multe altelede gen inregistrare apeluri pe telefoanele cu android ( Samsung cu android 13)

multumesc

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Nu mai e voie de la Google, acest lucru fiind ilegal sau cel putin problematic din punct de vedere juridic in mai multe tari.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Posibil telefonul este foarte vechi si numai beneficiaza de actualizari

| octav005 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cu ultimul android 13 este vechi?

| anonimg a răspuns:

Am și eu un model mai nou de Xiaomi, și a dispărut posibilitatea de a înregistra apelurile așa cum era pe modelul vechi de la Xiaomi.

| Skarr a răspuns:

Daca ai setarile facute cum trebuie, are permisiune telefonul sa poata inregistra apelurile atunci singurul motiv care il vad ar fi sa nu ai destul spatiu.
Daca nu incearca o aplicatie noua si vezi daca asa merge

| octav005 explică (pentru Skarr):

Nu merge am incercat pe m-ai multe telefoane.

| nevermind1234 a răspuns:

Nu mai este permisa inregistrea convorbirilor, decât a vocii tale. Pune conversația pe speaker și înregistrează cu alt dispozitiv. Asta ar fi unica soluție simplă.

| NicVal74 a răspuns:

Eu cu asa ceva am reusit, cauta pe Youtube si ai sa reusesti, Enable Samsung Native Call Recorder - Switch Your CSC Easy! SamFw_FRP_Tool_v3.2