| gabryelle a întrebat:

Buna seara TPU. Stie cineva unde se poate dona sange in Galati?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

De la tribunal la spre faleza nu le am cu explicatu, dar te poti interesa, sau daca iei un taxi, te duce directhappy

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! la centrul de dializa, e undeva pe langa societatea de gaze naturale...

Răspuns utilizator avertizat
| caramela a răspuns (pentru gabryelle):

Ma bucur ca am putut sa iti fiu de ajutor:* sanatate multa si sarbatori fericite!

Răspuns utilizator avertizat
| caramela a răspuns (pentru gabryelle):

De la tribunal la spre faleza nu le am cu explicatu, dar te poti interesa, sau daca iei un taxi, te duce directhappy