| emy a întrebat:

Buna seara!happy Voua va nerge chat-ul pe facebook? Mie nu-mi merge. Cand dau clink pe chat. imi apare"loading". Asta, de vreo 3 zile, aproximativ. Imi scrie ca am 3 prieteni online, insa din cauza ca nu mi se incarca, nu pot sa vad cine anume e online. Ce poate insemna asta? Va rog sa-mi spuneti! Va multumesc foarte frumos anticipat si va doresc toate cele bune!happy Si va puupkiss

3 răspunsuri:
| KittyKa a răspuns:

Facebook acum' e de rah*t, s-a schimbat mult si prost. Chat-ul nu mai e la fel. S-a schimbat, si probabil de aceea nu-ti mai merge ca inainte. Daca vrei, poti sa incerci sa descarci Mozilla Firefox, sau Opera, poate iti merge cu un alt browser happy Mie mi-a merswinking
Bafta! Pa pa kiss

| emy explică (pentru KittyKa):

Ok. Mersi muult! Te puup. Pa, pa!

| Cadar_Anton_1978 a răspuns:

Sunt bine.