| Stefania a întrebat:

Selena Gomez a pozat goala?

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0

54 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Poza NU e editata, uite http://ultimabarfavedete.blogspot.com/2011/03/selena-gomez-nud.html
Sper ca te-am lamurit, papa:*

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Sigur nu e ea in poza a fost doar mofificata e trucaj

| M a răspuns:

Nu cred...e o facatura(poza) n.are cumwinking

| OHmyGosh a răspuns:

Buna.Eu sunt fana SEL si acea poza este trucata de un nesimtit.
Ea in primul rand are o alunita pe sanul drept,iar in poza pe care zici tu ca daca a pozat nud, nu o are, uite:http://www.girlsite.ro/wp-content/uploads/2010/09/desc1.jpg
in al 2-lea rand, se vede clar ca poza e trucata.Ea nu are sanii asa.Ma rog, nu are sanii foarte mici, dar au o forma frumoasa si nu sunt lasati.In poza sunt altfel.
Uite, iti spun ceva:lumea tampita modifica aceste poze doar pentru ca SELENA este o fata decenta si cuminte.

| AnaisC a răspuns:

Pai...daca ai dat si poza de ce mai intrebi?
Da, dupa cum se vede a pozat goala:-?
Bye, bye!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| ιυвιтα a răspuns:

Nu,cred...rolling on the floor
Poza e editata,modificata sau orice altcevalaughing
Cum adica, in toate video-urile are sanii mici, se vede asta si acum iii are siliconati?
Nu e adevarat poza e falsa nu are sanii atat de marirolling on the floor
Pana la urma are doar 18 ani
Pa, Pa!

| YoCookieMonster a răspuns:

Poza clar este trucata.Nu ar face niciodata Selena asta.In schimb Miley si Demi au facut deja asta deci la ce sa te mai astepti de la vedetele astea.
Selena Gomez e o fata foarte cuminte si cred ca toata lumea iti poate jura ca poza nu e reala!

Sper ca te-am ajutathappy

| Mariana_5897 a răspuns:

Nu aceasta poza e falsa unii oameni fac asa ceva si nici nu se cunoaste ca e ea

| Mariana_5897 a răspuns:

Nu e falsa vezi ca si fata ei e alt fel asa ca nu credea tot ce vezi pe internet

| RockOut4ever a răspuns:

Este trucata deoarece ea are o alunita pe san http://www.acasatv.ro/frumusete/ghici-al-cui-este-decolteul.html/pagina-3 daca te uiti atent o vei vedea pe sanul drept. Funda? Te rog :*

| Robby9812 a răspuns:

Nu cred ca este chiar ea...sigur e o poza modificata, s-a mai intamplat si la alte vedete

| BellaThorne a răspuns:

Nu,prostiii,Selena Gomez nu ar face asa ceva

| Rexassj a răspuns:

Da dar poza aia care neo arati e falsa asta e adevarata http://www.google.ro/......tp?/imgres

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://selenagomeznude.org/ Nu stiu uite inca o poza cu ea goala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A pozt, am vazut-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar a pozat am vazut chiar eu serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala nu e corpul eioh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba, ea e si miley cyrus s-a pozat goala, de ce n-ar face-o si selena gomez?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate sa fie sanii ei adevarati sau nu

| Darkus a răspuns:

Dao draq ca si asta e o curva fara pereche care pozeaza goala, Sugeamear **** ed curva infecta ce e

| Georgianna3723 a răspuns:

Dupa cum vezi.

| AlexIronIc a răspuns:

Ea nu are tate laughing

| Ralucush123456 a răspuns:

da e modificata lasa mai in pe selena balena nici miley nu a pozat

| simonika_8118 a răspuns:

Da cu tatele goale

| Brighitaaa a răspuns:

Cica unii dintre voi ca nu are sanii asa laughing da de unde stiti voi ca nu ii are asa, s-a dezbracat in fata voastra?laughing Doamne! @LuLuuuuTeBestee, pielea e mai deschisa pe sani decat pe corp ca daca te bronzezi nu stai cu sanii goi,ci iti pui partea de sus a dresului si nu se bronzeaza. Eeee... sa revin la intrebare, nu stiu mie un pic mi se pare prefacuta selena la prima privire, nu stiu, dau cu parerea, poate a fost luata prin surprindere sau a fost trucata, dar nu stiu daca ar trebui sa aiba sanii chiar asa mari, poate ii are dar nu cred ca ea si-a facut...

| Brighitaaa a răspuns:

Ba,oameni! Sincer de unde stiti voi ca nu stiu ce ca selena nu are sanii asa, da de unde stiti voi cum are sanii?laughing da alunita am vazut-o si eu alunita, da cate vedete fac asa ceva nu ii ea cea mai stralucita si da pentru varsta ei nu cred ca are pieptul asa mare.Da cativa ziceti ca nu a-r face asa ceva, da de unde stiti ma? v-o zis voua in particular?laughing Voi puteti doar sa dati cu parerea da voi ca nu spuneti asa sigur hotarat "nu selena nu face asa ceva ca ii cuminte" si blablabla da de unde mama mea stiti?rolling on the floor
Raspunsul totusi nu stiu sa ti-l dau...

| Vickycel a răspuns:

Fataa tu chiar nu obseri ca e fake?! Lol rolling on the floor şi chiar daca ar fi pozat care ar fi problema, adica nu inteleg ce e aşa de ":O WoW" majoritatea vedetelor de la hollywood au pozat nud aşa caa...nimic nu m'ar mai surprinde. Oricum tu crezi ce vrei deşi se cunoaşte ca e fake (poza)winking. Bye'bye wave!