| ackym1 a întrebat:

Stie cineva ce dar (bani)se ofera la o nunta de penticostali.

Răspuns Câştigător
| b4stefa a răspuns:

Cred ca da, adica meniul cat sa fie maximmm 200-ca e fara bauturi aloolice.
e bine, eu asa zic
distractie placuta!
o sa fie frumos chiar daca nu dansati cred ca vor fi jocuri de obicei era fiecare incearca sa faca un program cat mai captivant!

3 răspunsuri:
| b4stefa a răspuns:

Hahahhha
nu crede ca vad o astfel de intrebare!
ce tare!
iti spun eu, ca doar am fost la vreo 5
1.depinde de relatia ta cu mirii
2.de restaurant/meniu
3.(de cat esti disponibil)
se va exact ca la celelalte nuni... daca-s penticostali asta nu inseamna ca ei n-au nevoie de bani...

| ackym1 explică (pentru b4stefa):

Mireasa a fost colega cu mine la scoala. 350lei ii ok..pentru o singura persoana

| b4stefa a răspuns (pentru b4stefa):

Ahh ce analfabeta sunt erau***
moooooooooooorrrrrrrr
puteti sa radeti de mine acum...

| b4stefa a răspuns (pentru ackym1):

Cred ca da, adica meniul cat sa fie maximmm 200-ca e fara bauturi aloolice.
e bine, eu asa zic
distractie placuta!
o sa fie frumos chiar daca nu dansati cred ca vor fi jocuri de obicei era fiecare incearca sa faca un program cat mai captivant!