| AnnaEM a întrebat:

Bună
Stie cineva unde se poate deconta un abonament metrorex de 12 luni nonstudent?

Răspuns Câştigător
| Anonimul151 a răspuns:

Doar elevilor și probabil studenților li se decontează.

Și mai sunt unele firme care o fac.

Dar dacă nu te regăsești în nici una din aceste variante, nu prea ai șanse. Dacă vrei să fii 100% sigur, sună și întreabă. Sau trimite-le un email.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La mama si tata acasa, ca abonamnele personale nu se deconteaza nicaieri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cine ai vrea sa iti deconteze abonamentul?

| AnnaEM explică (pentru suntserios):

@suntserios am auzit că sunt și persoane care își decontează abonamentele, dar nu știu exact unde, aceasta este întrebarea

| suntserios a răspuns (pentru AnnaEM):

Da, elevilor de decontează școala, unor angajați le deconteaza compania samd.

Dacă tu nu știi, înseamnă că nu îți decontează nimeni

| Dragobeta a răspuns:

Decontare? Asta vrei? Sau incurci termenii?