| RobertPasca a întrebat:

Bună ziua, eu la școală fac naveta cu trenul CFR, de obicei la sfârșitul lunii ni se deconta total banii de la abonament pe card, de câteva luni nu se mai decontează, am încercat sa întreb la școală persoana care se ocupa cu abonamentele, a spus ca încă nu a băgat banii de la CFR. Am sunat la CFR și au spus ca nu ei decontează abonamentele, acum unde ar trebui sa sun ca eu nu mai știu?

1 răspuns:
| AnielAn a răspuns:

Pai aia de la CFR nu deconteaza, scoala deconteaza. Probabil o sa ii bage dar trebuie sa mai ai rabdare pentru ca depinde si de cate fonduri are scoala si o sa ti bage atunci cand o sa aiba bani. Daca vrei poti sa dai un telefon la secretariatul scolii ca ei vor stii. Ii vei primi pentru ca toata lumea trebuie sa deconteze. Mult succes!