| CoxBlack a întrebat:

Hei, am un telefon akai leon quadra si nu-i gasesc husa...am cautat pe toate site-urile posibile si in toate magainele din orasul meu..si nu au asa ceva ..totusi,poate stiti de unde pot cumpara ..va rog mult ♥

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Ca sa gasesti accesorii pentru telefonul tau trebuie sa ai ori Iphone ori Samsung. Pentru alte telefoane trebuie sa nu fie mai vechi de 2 ani modelul si sa fie oarecum popular. Altfel iti poti lua husa universala, care merge la orice telefon.

| LTAA a răspuns (pentru Lioana):

Hai ca nu cred.

9 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

LTAA raspunzi tu in locul la cel care a pus intrebare. Si ce daca daca esti campionul zilei oricum tot esti varzaa

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/huse-telefoane.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| YouAreTheBestCutie a răspuns:

Buna! Si eu am acelasi telefon, pur si simplu am luat de la un magazin o husa de 5'' si am decupat-olaughing) Nu se gaseste nici husa la telefon, nici root(daca stii ce e ala) nici review-uri nu am gasit ( pe youtube) laughing)

| Toni3028 a răspuns:

Buna.Scuze dar nu exista husa pentru unele telefoane

| xNeji a răspuns:

Husă pentru acest telefon nu există. Îţi poţi lua una universală, cum am făcut eu. Dar îţi recomand să scapi cât mai repede de telefon, ca e praf. Pe mine nici 2 luni nu m-a ţinut ( nici nu a fost folosit prea mult... ) şi s-a defectat. Telefon făcut pe vapor laughing!

| Nicu_Trepadus_1994 a răspuns:

Si eu am akai si am root dar nu am husă