| Izabella97777 a întrebat:

Am o intrebare:ieri vroiam sa descarc un referat la romana si din greseala am descarcat un program care mi-a modificat google-ul,internetul explorer,adica nu mai apare bara accea de la google cu scrisul deasupra,, GOOGLE", apare pur si simplu o bara pe un fundal alb si este dificil de umblat, deoarece daca vreau sa caut ceva, nu imi apar rezultatele pe care le cautthinking ce sa fac? cum sa am din nou bara aceea de la google[eu de obicei cand intram pe google crome imi apareau 3 casute:mail, youtube si google, cum sa fac sa-mi reaparasad]funda +vot pentru cel /cea care ma ajuta.Cat mai repede va rog, restul vot:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Control panel->add or remove program (cred) si cauti programul pe care l-ai instalat, apoi remove/change