| simonel123 a întrebat:

Buna TPU am o mica intrebare!
daca am abonament la cosmote pe un telefon si as vrea sa imi iau o tableta tot la abonament miar dao?
*******FUNDA*******

2 răspunsuri:
| galaxys4 a răspuns:

Poti alege prelungirea abonamentului ssu un alt abonament si cumperi tableta la un pret mai mic sau potisa alegi sa cumperi tableta pe liber (adica la pretul ei)

| simonel123 explică (pentru galaxys4):

Da inteleg dar daca nu mi-as face preluncire miar dao si asa? fara prelungire intelegi ca la abonamentul ei ar fi 100 lei sa mai dau din mana si pe luna 44 lei