| HardcoreCountry a întrebat:

Am o micuta nedumerire...
Am auzit ca maine ar incepe al 3-lea razboi mondial, dupa spusele unei clarvazaroate bulgare. Nu prea cred, dar totusi poate e posibil. Clarvazatoarea aceasta a prezis si atacul terorist din 2001 care consta in distrugerea turnurilor gemene din New York.
Ce credeti?

11 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Sincer...
Eu nu cred in clarvazatoare!
Deci
stai calma fato

| MidnightLady a răspuns:

Daca nu incepe maine, promit sa-l declansez eu. O sa declar razboi agramatilor de pe TPU!hee hee

| rolfenstein a răspuns:

Daca scapam de scoala, din partea mea sa inceapa!laughingglumeam. vom vedea maine daca o sa declare americanii razboi.

| ioana_7606 a răspuns:

nu se stie, se poate deoarece baba vanga a prevazut si ca urmatorul presedinte va fi negru, tot asa nu turnurile, si altele. Orice e posibil! Dar numai Dumnezeu stiewinking.

| marius577 a răspuns:

Doar prostii si fraiereli, doar Dumnezeu stie, dar crede-ma nu va fi maine razboi(poate doar pe site).

| Flaffirabbit a răspuns:

Deci draguto in primul rand inca nu a inceput si este 2 februarie.
In al doilea rand nu crede clarvazatorii, sunt doar oameni care se dau mari si tari ca ei le stiu pe toate.Nu te speria, am citit pe net si o babeta batrana nu are cum sa prezica pana in anul 5079, sunt doar inventii.

| xAnita a răspuns:

Nu.
Sincer!winking
Nu ar trebui sa credem in chestiile acestea:-p
E vorba de cum vrea Domnulhappy
Nu trebuie sa t sperii nu va fi nimicwinking:*:X

Fundasmug?

| 11theo11 a răspuns:

In primul rand... Buna!happyDa, am auzit si eu zvonuri cum ca ar incepe un al III-lea razboi mondial, insa tot ceea ce stiu este ca Rusia o cam cauta cu lumanarea pentru a-si demonstra puterea(din punctul meu de vedere, statul rus are o mentalitate mediocra)iar China este "suparata" pe SUA, deoarece americanii s-au imprumutat de la chinezi si nu dau niciun semn ca si-ar plati datoria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa care calendar a prezis? sau dupa care fus orar? rabdare.rabdare.asa a spus si fecioara care voia sa-si faca o bucurie cu o banana prea coapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor prostii
oh go on

| Naughty a răspuns:

Intotdeauna ma amuza chestiile astea.

Nostradamus si Baba Vana si Hancu si multi altii.
Sunt declarati clar-vazatori multi ani dupa ce s-au implinit evenimente pe care le-au "Descris" ei.
Nu exista in istoria omenirii nici o prezicere care sa fii putut fi folosita pentru a STII cu siguranta ca se va intampla ceva sau sa previi asa ceva.
bunul simt si logica spun ca NU va incepe nici un razboi... nici maine si nici prea curand, dar nu va faceti griji, cand va incepe va aparea vreo "prezicere" care nu a fost interpretata la timp si lumea va incepe sa se inchine.

Religia, destinul, raiul si iadul sunt manete care, daca sunt apasate ca lumea, controleaza multimea.

O zi frumoasa