| boy95boy a întrebat:

Am o problema...
Am jucat un joc (Wolverine) Si mi s-a restartat calculatorul.
Cand a repornit mi s-a schimbat grafica(toate iconitele sunt de 3-4 ori mai mari si tot ce apare pe dekstop, mai computer etc...)
Cum remediez aceasta problema?
Multumesc+Funda:*

2 răspunsuri:
| alex123456 a răspuns:

Simplu pui aceeasi grafica din setarile jocului la optiuni ai funda >?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi chestie mi s-a intmplat si mie cand am jucat counter strike uite ce trebuie sa faci : cand eti pe desktop apesi click dreapta si dai proprietes, dupa aia dai la settings si akl este o axa, de akl remediezi marimea iconitelor... funda?