| boy95boy a întrebat:

Am o problema...

Am jucat un joc (Wolverine) Si mi s-a restartat calculatorul.

Cand a repornit mi s-a schimbat grafica(toate iconitele sunt de 3-4 ori mai mari si tot ce apare pe dekstop, mai computer etc...)

Cum remediez aceasta problema?

Multumesc+Funda:*

Răspuns Câştigător
| Blagandrey a răspuns:

Click dreapta pe dekstop/proprieteati/setings si ai acolo un cursor si dai grafica mai mare cred ke setata pe 800x600 pune-o mai mare si ai rezolvat problema.

2 răspunsuri:
| Raducu1 a răspuns:

Ciudat,de obicei daca joci un joc si ti se restarteaza calculatorul,inseamna ca poate fi de la:placa video,placa de baza,monitor, procesor prea slab si poate chiar si virusi.Dar normal cand se reporneste nu ar trebui sa se intample asta.Du-te la un service, poate te ajuta ei.Cauzele pot fi multiple.

| jonydd a răspuns:

Da are dreptate blagaandrey dar tottusi da-mi si mie jocu ala sal incera mersi big grin