| Kidd ♡ a întrebat:

Buna TPU happy! Am si eu o nelamurire.Am un laptop si atunci cand incerc sa caut ceva pe youtube intru si cand sa ma uit la video mi se blocheaza si se restarteaza straight face si scrie pe ecran "a problem has been detected and windows has been shut down."Trebuie sa-mi reinstalez windowsul?

4 răspunsuri:
| Ig0r a răspuns:

Se restarteaza cand pornesti youtube? sau cand pui vidoe pe fullscreen? s-ar putea sa fie o pb de placa video(daca e onboard) sau procesor

| GyeBaek a răspuns:

Nu cred, cred ca leptul tau ia virusi de pe yotube si antivirusul ti-l inchide ca sa nu mai iei virusi.

| CactusFlower a răspuns:

Trebuie mai intai sa gasesti de unde provine problema. Poate ai ceva virusi. Daca ai antivirus, scaneaza pc-ul. Daca nu are nici un virus, dar totusi se opreste in continuare, reinstaleaza-l, dar nu uita sa bagi in Date E ceea ce e mai important. Oricum, sper sa rezolvi problema.Numai bine! AZZ