| Mocanu_Andrei_1991 a întrebat:

Am si eu o problemă... Vreau mai multe like-uri la pozele de pe Facebook. Am aprox. 50 pe poză, si vreau sa am măcar 100! https://m.facebook.com/? _rdr#!/andrei.mocanu.1806?ref=bookmarks Cum fac sa am mai multe?

3 răspunsuri:
| naty1919 a răspuns:

Sall! Ca sa faci multe like-uri intra pe grupuri gen: Vreau multi prieteni sau SChimb de like-uri.Sunt multe grupuri care fac schimb de like-uri.Dar nu inteleg cu ce te ajuta like-urile? Funda?

| Patricia_Alexandra_2000 a răspuns:

Te ajuta likeurile sa dormi mai bine?

| naty1919 a răspuns (pentru Patricia_Alexandra_2000):

E o tampenie cu like-urile astea. Daca ai multe nu inseamna ca esti smecher sau altceva.