| mari1099 a întrebat:

Buna TPU: am telefonul zgariat l-am scapat din greseala jos si as vrea sa imi recomandati ceva sa nu mai fie zgariat. ceva cu care sa acopar zgarietura.

5 răspunsuri:
| yynuta a răspuns:

Si eu am patit la fel si i-am cumparat husa de silicon roz, acum nu se mai vede nimic

| mari1099 explică (pentru yynuta):

Buna yynuta pai eu am telefonul violet si imi iau husa de silicon roz sau cum naiba ca nu mai inteleg nimic

| yynuta a răspuns (pentru mari1099):

Atunci ia-ti husa de culoarea violet, sunt de toate culorile

| mari1099 explică (pentru yynuta):

Ok. mersi mult de raspuns. mai am o intrebare la tine daca nu te superi: tu de unde ti-ai luat husa de silicon dupa net sau dintr-un magazin?

| yynuta a răspuns:

Dintr-un magazin, am gasit si pe net dar vroiam sa fiu sigura ca se potriveste