| Dumitrache89Andreea a întrebat:

Am un cont bancar la BCR unde nu am mai desfasurat niciun fel de activitate timp de 1 an de zile (fiind plecata din tara si altele...), deci s-a inchis automat.
Intrebarea mea este urmatoarea daca cineva imi trimite bani in acel cont inchis, acesta se va redeschide automat in urma efectuarii tranzactiei? Sau nu se poate asa ceva si trebuie neaparat sa merg la banca pentru reactivarea contului?

Multumesc pentru timpul acordat, voi acorda funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| DonyOfficial a răspuns:

Asta inseamna tia expirat contul trebuie sa mergi la banca respectiva sa reactivezi contul. Multumesc
Funda