| Florian80 a întrebat:

Buna TPU.
As vrea sa-mi fac o asigurare de apartament (generala dar si ceva in plus -furt, distrugere de vecini etc...)
Ce societate mi-ati recomanda?
Ms

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu la masini colaborez de multi ani cu Groupama, este o societate serioasa care despagubeste.
La casa am doar asigurare PAID
Ce vrei tu pe langa PAD/PAID se gaseste in lista lor :
https://www.groupama.ro/persoane-fizice/asigurari-pentru-locuinta

| MihaelaDart a răspuns:

Groupama asigura tot, nu ai vazut ce reclama isi fac la emisiunea Visuri la Cheie? big grin...

| Florian80 explică (pentru MihaelaDart):

Nu urmaresc asemenea junk uri de emisiuni.

| MihaelaDart a răspuns (pentru Florian80):

Noi cu asta aveam asigurata masina si casa parinteasca si spun sigur ca este foarte buna. Prin Acest junkuri de emisiuni de care spui ca sunt, isi fac reclamawinking sa fie cunoscuti. Tu faci cum vrei...