| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Când cineva iti ia ceva, si tu sti cine este, dar iti dai seama ca acel lucru luat este atunci când persoana este deja plecata. Ce ati face? Si acel cineva sa fie cunoscut.

3 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Depinde de valoarea obiectului care ti-l "sperie"! laughing Personal, daca n-are valoare prea mare...ma resemnez. Uneori trebuie sa platesti un pret pentru a scapa de o persoana.

| NunDots a răspuns:

As lua legatura cu toti cunoscutii sai, pe care ma pot baza, evident, si as incerca sa ajung la persoana respectiva intr-un fel sau altul. Cauta dovezi (eu nu pot sa iti dau exemple, pentru ca nu iti cunosc situatia) si daca e un lucru de valuare, apeleaza politia.

| anonim_4396 explică (pentru NunDots):

Un card de memorie de la telefon, de 4 GB.