| Denis_5853 a întrebat:

Buna TPU cum pot sa fac ca vreau sa imi comand un laptop dupa net si daca il comand si il primesc zgariat si spart? ca el zice ca e nou si nu e zgariat de loc si are bateria sigilata si ca so jucat un pic pe el? ce pot sa ii zic ca cand il p rimesc sa nu fiu fraierit? funda mersi:X

2 răspunsuri:
| EchipamentMilitar a răspuns:

Daca il cumperi de pe un site profesionist nu ai sa ai probleme, cu factura si garantie. Daca il iei de pe okazii sau alte site-uri de anunturi acolo este pe riscul tau.
Noi putem sa iti oferim laptopuri Toshiba, cu toate ca nu se incadreaza foarte bine in domeniul nostru de activitate, dar avem contract de distributie si pentru astea.