| Denis_5853 a întrebat:

Buna TPU eMAG este un site de incredere ca as vrea sa imi comand un laptop si nu vreau sa mi-l aduca tot spart si zgariat vreau sa mi-l aduca cum se vede in poza, multumesc funda+vot!

4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Am cumparat doua placi video de la eMAG si nu am avut surprize neplacute.Nu are cum sa il aduce spart/zgariat daca nu e resigilat. Daca in timp ai surprize si pe site scria clar ca e resigilat e prostia ta.Banii ii dai cand primesti laptop-ul.Nu o sa ai surprize de genul asta: comanzi un telefon, dai banii si primesti un cartof + un incarcator.

| andraanamaria98 a răspuns:

Da! Este o firma de incredere! Am comandat multe produse de la ei si nu am avut surprize neplacute. Plus ca sunt si foarte punctuali! Iti recomand sa te uiti la ambalaj... daca acesta nu este sifonat, rupt sau zgariat, poti fi sigur ca si produsul e in stare buna. Daca insa ambalajul nu e in cele mai bune conditii, deschide coletul in fata curierului, ca in cazul in care e zgariat, spart sa ai martor si sa ti-l poti schimba/ returna! Dar in 90% din cazuri, totul e OK!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e spart si zgariat nu il primesti, ceri sa iti aduca altul.