| jethebest a întrebat:

Buna TPU daca am blocat o persoana pe facebook pot s-o mai deblochez? fundahappy

4 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Daca ai inchis-o pe facebook cu cheia si apoi cheile le-ai uitat, normal ca n-o mai poti s-o deblochezi. laughing rolling on the floor

gluma!

| Alexintunecatul a răspuns:

Intri la privacy settings/blocked people and apps/manage blocking/unblock la persoan respectiva! Succes

| eduardpuiu93 a răspuns:

Da. Click pe sageata de langa butonul Home-->Privacy settings-->Blocked people and apps.