| morenaxoxo a întrebat:

dau funda daca cineva imi poate spune cum pot sa activez setarile de internet pe un SAMSUNG SGH F480-I. Am mai incercat de multe ori dar de fiecare data imi arata ca nu gaseste nimic si se opreste. Mersi anticipat... P. S. Tin sa mentionez ca eu am cartela Lebara deoarece locuiesc in Franta...

3 răspunsuri:
| Boy91 a răspuns:

Daca esti pe Orange intra aici http://www.orange.ro/setari-telefoane/ iti bagi nr de telefon iti alegi modelul telefonului si mai departe te descurci.

| STL a răspuns:

Buna. Daca ai Vodafone, Suni la 147 si urmezi pasi indrumati de robot. iti vor trimete ei configuratiile dupa care inchizi si reaprinzi telefonul si ar trebui sa mearga

| morenaxoxo explică:

P. S. eu sunt in Franta si am cartela Lebara...