| Marina01 a întrebat:

De vreo 2 ani am devenit foarte pasionata de fotografie, si am inceput sa capat experienta, doar ca nu imi permit propriul meu aparat dslr, stiti bine cat este de scump sad! M agandeam sa-mi achizitionez un Nikon L100 pentru ca este mai acceptabil ca si pret, dar vreau cateva pareri despre el si mai ales de la cei care sunt in tema despre acest produs! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AdeeMaria a răspuns:

Nu am un aparat Nikon, dar am auzit ca este foarte bun.Merita sa iti cumperi unul, mai ales daca spui ca esti pasionatade fotografii :d Ar fi o alegere buna, face niste fotografii... pfai love struck [am vazut la o fata] happy Sau ti-as mai putea recomanda Canon sau Fujifilm.batting eyelashes Dar tot Nikon merita :* Nu ai sa regreti daca il cumperi

| Marina01 explică (pentru AdeeMaria):

Daca nu te superi, poti arunca o privire peste fotografiile mele si sa-mi spui o parare sincera?:D https://www.facebook.com/wonderLandandDreamLand?ref=hl

| AdeeMaria a răspuns (pentru Marina01):

Pfff...love struck sunt superbe pozele =p~ ma jur :X ce aparat ai momentan? :d
Apropo... tu esti in poze?[in majoritatea zic] :o
love struck Ce perfecte ies...si le si editezi foarte frumos, nu exagerat cum fac altele
Se vede ca te pricepi si ca faci lucrul acesta din placere :*
Pagina ta ar trebui vazuta de toti utilizatorii facebook... nu numai de cateva persoane straight face pacat sad
Oricum, succes si sa faci tot asa poze ''wow'' in continuare :*

| Marina01 explică (pentru AdeeMaria):

Iti multumesc frumos, si da eu sunt in multe poze si nu am aparat, sunt niste poze facute la 5 mgpx sad pentru ca nu-mi permit! Dar duc lupta de convingere cu ai emi sa-mi cumpere apartul ala Nikon L100 ca altceva nu-mi permit kiss Iti multumesc mult pentru parere kiss Daca poti lasa-mi facebook-ul tau printr-un mesaj kiss

| AdeeMaria a răspuns (pentru Marina01):

Momentan facebook-ul meu este dezactivat straight face Ma tenta toata ziua sa stau numai pe el si [dar mai intru pe al fratelui meu]... dar daca vrei iti las id-ul meu si putem vorbii acolo :*
andreeea.marya
happy si mersi de fundita big hug