| Anestezia a întrebat:

Deci am bagat o poza npua de profil. Nu imi apare! Cat trebuie sa mai astept sa imi apara la profil. Trebuie sa fie aprobata?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Trebuie sa se reactualizeze pagina ta de pe TPU. Cel mai probabil maine dimineata este activa. Deja la intrebare se vede poza.

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Pe profil poza îți va apărea abia luni. Acum e week-end și adminii au luat și ei o mică pauză.
Dar până una-alta noi oricum te vedem (la întrebări), așa că stai liniștită!