| Iulian_Costyn_1997 a întrebat:

Stie cineva cum se schimba poza asta de la profil de pe TPU. Tot incerc sa o schimb si mi se spune ca trebuie sa fie aprobata de cineva. Astept si degeaba, tot nu se schimba! Funda

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ai ajuns până acolo, încât ai fost informat că trebuie să aștepți, până va fi aprobată, înseamnă că ai știut să o schimbi cu brio! happy
Însă, e weekend și adminele au liber. Trebuie să aștepți până luni, când fetele revin la serviciu.

| Iulian_Costyn_1997 explică (pentru floresdemayo):

Am inteles. Merci! Poza este foarte veche si din aceasta cauza vreau sa o schimb. Are in jur de 3-4 ani!

1 răspuns: