| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Voi ce parere aveti despre examenul de anul acesta, toti stim cat de usor a fost cel de anul trecut, credeti ca anul acesta va fi la fel(pentru ca sunt slab pregatiti copii) sau va fi mai greu (pentru ca s-a schimbat ministrul)?

Răspuns Câştigător
| RadioactiveUranium a răspuns:

Pai chiar azi am facut o logica.In 2009 au fost examene foarte foarte grele, in 2010 au fost foarte grele, in 2011 au fost grele, in 2012 au fost usurele, in 2013 usoare, in 2014 vor fi foarte usoare.Dar daca stau sa ma gandesc avand in vedere aceea schimbare a formulei de calcul, ABS+3EN/4 in loc de ABS+EN/2 care este o schimbare in greu cred ca vor destul de grele. Funda?