| misterio666 a întrebat:

imi cer scuze dar n-am stiutla care categorie sa postez intrebarea dar sper ca este bine, am nevoie de niste sfaturi deoarece fac matreata foarte multa : am incercat sa schimb samponul dar nu sa nimic.Inainte ma dadeam cu head and shoulders si nu faceam matreata dar de catva timp de la el fac matreata am incercat mai multe categori de menta, classic. Apropo am 13 ani, deci ce ar trebui sa fac. DauFunda

3 răspunsuri:
| Johndoe2023 a răspuns:

Ar trebui sa iti faci un consult la un medic dermatolog

| larisalary12 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un medic care sa iti recomande un sampon sau sa iti cumperi tu ceva bazat pe plante

| mijlsach a răspuns:

In situatia ta eram si eu, din fericire am scapat. faza e sa te "piepteni" foarte bine(adica sa dai toata matreata jos cu pieptenul) apoi te speli cu head and shoulders si in cateva zile maxim o sapt si ceva se vad rezultatele... spala-te in fiecare zi si evita frigul timp de 2-3 ore dupa ce l-ai spalat. Sper ca ti-am fost de ajutor