| WoNdErFuL99 a întrebat:

Este bun samponul Head and Shoulders Apple fresh pentru a scapa de matreata?
P.S.Nu vreau raspunsuri de genul "Damasa am auzit." vreau sa stiu daca l-ati incercat si daca ati scapat de matreata. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Roxii1 a răspuns:

Am incercat H&S, si inca ma mai spal cu el, pentru ca mi-a facut bine la par, si am scapat in cam 1-2 sapt. de matreata. Trebuie sa il incerci pe parul tau sa vezi daca te ajuta, pentru ca fiecare are alt tip de par, al meu se ingrasa mai repede, spre exemplu. Iti recomand samponul asta. :* [ funda?]

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

mie nu mi a fost bun samponul asta din contra am facut matreata si mai multa, poate la altii e bun

| IloveME a răspuns:

H&s este cel mai bun sampon impotriva matretii!
Cel care are cele mai bune rezultate este cel normal, de culoare albastra inchis, celelalte au eficienta impotriva matretii dar foarte putina pentru ca depinde si de marca acestuia, adica acest sampon este mai aficient in miros de mar si racorirea scalpului decat in indepartatea matretei!
O noapte placuta iti doresc!

| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

L-am incercat si este groaznic! iti face de 3x mai multa matreata si iti ingasa parul.
Eu folosesc kallos si pot sa zic ca sunt absolut indragostita de produsele lor si in plus am scapat de matreata de la prima spalare cu el